باکس آگهی (رایگان)

امروز با تغییر ذائقه جامعه مردم مایل هستند ملک مورد نظر خود را در فضای مجازی پیدا کنند و سپس برای بازید آن حضوری مراجعه کنند، این موضوع باعث شده تا اهمیت گذاشتن آگهی ملکی در فضای مجازی برای آژانس های املاک دو چندان شود همچنین به دلیل محدودیت های سایت های مطرح آگهی آژانس ها دچار مشکلات بیشتری نیز شده اند.

الوملک با ارائه باکس آگهی ویژه آژانس های املاک سعی در حل این مسئله دارد به این صورت که به هر آژانس و به تبع اون به هر مشاور زیر مجموعه آن آژانس یک باکس آگهی برای معرفی ملک ها داده می شود.

برای استفاده از باکس آگهی لازم است ابتدا آژانس املاک ثبت نام کند.

باکس فایلینگ

فایل مهمترین کالای یک آژانس املاک است، مردم به یک آژانس املاک برای اطلاع از این فایل ها و مشاهده آنها مراجعه می کنند اما در سالهای اخیر مردم به علت مشغله های روزانه ملک را به  صورت حضوری به آژانس املاک نمی سپارند و این باعث شده تعداد فایل های قابل عرضه املاک به شدت کاهش پیدا کنه و این یعنی درآمد آژانس ها نیز کاهش پیدا کرده.

الوملک برای حل این موضوع خدمت باکس فایلینگ رو ارائه کرده در این خدمت آژانس های املاک فایل های ملکی منطقه خود را به صورت روزانه دریافت می کنند.

برای استفاده از باکس فایلینگ لازم است ابتدا آژانس املاک ثبت نام کند.

ویترین مجازی

کسب و کاری که در بستر فضای مجازی حضور نداشته باشد محکوم به شکست است. متاسفانه از آنجایی که آژانس های املاک حضور کم رنگی در این دنیای گشترده دارند و اغلب آنها ویترینی برای معرفی خود، مشاورین و ملکهای خود ندارند، در حالی که این یکی از مهمترین نکات بازاریابی ملکی محسوب می شود.

به همین جهت الوملک به هر آژانس املاک و همینطور مشاورین املاک زیر مجموعه آن یک ویترین مجازی برای معرفی می‌دهد، لازم به ذکر است این خدمت رایگان است.

برای استفاده از باکس آگهی لازم است ابتدا آژانس املاک ثبت نام کند.

مشتری الوملکی

در حال حاضر بسیاری از مشتریان ملکی برای جستجوی ملک از فضای مجازی و سایت های ملکی کمک می گیرند و کمتر به صورت حضوری به آژانس های املاک مراجعه می کنند. از آنجایی که مشتریان در کنار فایل نقش اصلی را در درآمد هر آژانس ایفا می کنند، الوملک با جمع آوری و ارائه اطلاعات این خریداران به آژانس های املاک به صورت رایگان کمک خواهد کرد.

برای استفاده از مشتری الوملکی لازم است ابتدا آژانس املاک ثبت نام کند.