جمع بندی مشاورین املاک در سال جدید

۲۵ شهریور ۱۴۰۰
۰ دیدگاه

جمع بندی مشاورین املاک در سال جدید

به نظر می‌رسد سال جدید به دلایلی واضح با سرعت بیشتری نسبت به سال گذشته در حال حرکت است. مردم در حال ملاقات با خانواده، تعطیلات طولانی مدت و موارد دیگر هستند، خریداران کمتر شده و آمدن خانه های بیشتر به بازار به این معناست که تغییرات جزئی در بازار املاک پدیدار شده است.

آیا این تغییر پابرجا خواهد بود، یا بیشتر از اوایل سال جاری در پاییز باز خواهد گشت؟ زیرا مردم از سفر به خانه باز می گردند!  باید  در همین حال، برخی از مقالات بزرگ املاک را بررسی کنید تا به شما در آماده شدن برای اهدافتان کمک کند.

در این مقاله به یک سری توضیحات مختصر در رابطه با تغییرات جدیدی که در املاک و مستغلات بوجود آمده، می‌پردازیم. اما این نکات اینجا به پایان نمی‌رسند و در مقالات بعد هر یک از سرفصل ها را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

“معلق” هنگام فروش یا خرید خانه به چه معناست؟ 

اکثر سیستم های فهرست بندی چندگانه در سراسر جهان دارای شاخص های وضعیت هستند تا عموم مردم از وضعیت فعلی خانه مطلع شوند. این که آیا خانه فعال است، درانتظاراست، فروخته شده است، یا چیز دیگری وجود دارد را عوامل املاک باید هنگام حفظ فهرست خود از آنها استفاده کنند.

وضعیت خانه معلق وضعیتی است که بین ) Activeفعال) و ) Soldفروخته شده) قرار دارد. در حالی که در وضعیت معلق هستید، ممکن است خانه ای برای بازدید در دسترس باشد و حتی ممکن است پیشنهاداتی را بپذیرد که در صورت بسته نشدن پیشنهاد اصلی، پشتیبان آن خواهد بود.

چه زمانی برای فروش ملک مناسب است؟

بهترین راه برای فروش خانه این است که آن را به بهترین شکل خود ظاهر کنید. اما این همیشه امکان پذیر نیست!

فروش خانه در شرایط اولیه می‌تواند زمانی کار کند که خانه قیمت مناسبی داشته باشد و خریداران بدانند که خانه از قبل همانطور که هست به فروش می‌رسد. ظاهر خانه زمانی که شرایط آنقدرها هم عالی نیست، منجر به بسیاری از پیشنهاد دهندگان نا امید با پیشنهادات اندک خواهد شد. قبل از برداشتن این قدم، در مورد موقعیت های منطقی فروش خانه اطلاعات کسب کنید.

نکات تکمیل زیرزمین هوشمند

یک زیرزمین کامل می‌تواند فضای خانه را برای صاحبان خانه بسیار بیشتر کرده و ارزش یک خانه را همزمان افزایش دهد. برای انجام صحیح این کار، باید مراحل صحیح را برای اتمام فضای زیرزمین انجام دهید. هنگامی که یک زیرزمین به درستی به پایان نرسد، بسیاری از موارد ممکن است اشتباه شود. با اطمینان از اخذ مجوزهای مناسب، اتمام مناسب و مسائل مربوط به آب، به طوری که زیرزمین به مکانی لذت بخش در خانه تبدیل می شود و ارزش خود را برای مدت طولانی حفظ می‌کند.

 

نکاتی برای بازسازی خانه

اگر خانه ها به روز نشوند در مقایسه با سایر خانه هایی که به روز شده اند ارزش خود را از دست می‌دهند.

هنگامی که بازسازی خانه به درستی انجام شود می‌تواند به حفظ یا حتی افزایش ارزش خانه کمک کند. در سوی دیگر، جایی که صاحب خانه بودجه‌ای تعیین نکرده باشد، پیمانکاران غیرقابل اعتماد استخدام کرده باشد و ارزان ترین پیشنهاد را از نظر کیفیت و موارد دیگر خریداری کرده باشد، بازسازی هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.

نکاتی برای اتوماسیون خانه شما

اتوماسیون منزل به درستی انجام شده یکی از مواردی است که نه تنها زندگی در آن خانه را آسان می‌کند بلکه می تواند ارزش افزوده‌ای را به همراه داشته باشد و حتی در مواردی مانند بیمه صاحب خانه و برق صرفه جویی کند. زنگ هشدارهای خانگی نه تنها ویژگی های ایمنی را به خانه اضافه می کنند (دزدگیر، آتش سوزی، زنگ هشدار آب) بلکه توسط شرکت های بیمه صاحبخانه برای کاهش نرخ کلی بیمه نامه استفاده می‌شود. همچنین سایر ویژگی‌های هوشمند خانه مانند روشنایی، دمای داخلی و موارد دیگر را می‌توانند کنترل کنند.

روزهای بازار

روزهای بازار به مدت زمان حضور یک خانه در بازار اشاره دارد. هرچه خانه‌ای بدون هیچ گونه پیشنهادی در بازار باشد، خریداران کمتری به خانه علاقه مند هستند زیرا آنها تصور می‌کنند که مسائلی مانند قیمت بسیار بالا یا مشکلی در خانه وجود دارد. برخی موارد مانند پذیرش پیشنهاد در خانه می‌تواند ساعت ها را در بازار متوقف کند.

افکار نهایی

نظر شما در مورد بازار املاک در آینده نزدیک چیست؟ بازار در گردنه جنگل شما چگونه عمل می‌کند؟ لطفا نظرات خودتون رو در زیر به اشتراک بگذارید!

ارسال دیدگاه