هشدار مسکنی نماینده مجلس به دولت برای دفاع از دهک پایین

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس گفت: مردم به ویژه اقشار پایین جامعه در زمینه اجاره بها و رهن مسکن مشکل دارند. بنابراین لازم است قبل از اینکه مردم مجبور به چادر‌نشینی شوند، برای این امر برنامه ریزی شود.هشدار مسکنی نماینده مجلس

 

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: دهک های پایین جامعه در زمینه مسکن استیجاری و وثیقه ای مشکل دارند و باید قبل از آن که مردم اردو بزنند و چادر‌نشین شوند، تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.

 

 

 

رمضانعلی سنگدوینی در سخنانی شفاهی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس 31 خرداد، خطاب به علی نیکزاد رئیس مجلس گفت: وزرای جهاد کشاورزی و نیرو برنامه ریزی کرده اند که برق چاه های کشاورزی را 12-17 ساعت هر روز قطع کنند، اما برای کمک به کشاورزان که وظیفه تامین امنیت غذایی کشور را بر عهده دارند، این ساعات باید بازنگری شود.

وی در ادامه بیان کرد: کشاورزان گلستانی بالغ بر 630 هزار تن گندم به دولت تحویل داده اند اما تاکنون تنها 2100 میلیارد تومان به آنها پرداخت شده است و 5 هزار میلیارد تومان آن باقی مانده است، بنابراین باید در هزینه های گندم و نیاز کشاورزان کلزا‌کاران پرداخت به کشاورزان تسریع شود.

سنگدوینی گفت: مردم به ویژه اقشار پایین جامعه از نظر اجاره بها و وثیقه با مشکل مواجه هستند، بنابراین قبل از اینکه مردم مجبور به چادر زدن شوند باید برنامه ریزی شود.

 

منبع: اقتصاد

فهرست مطالب

اشتراک گذاری

خونه نخر تا کارشناسیش نکردی!

در اینستاگرام با ما همراه باشید!

بگو خونه‌ات کجاست تا بگم قیمتش چنده!

همین الان به کمک سیستم قیمت‌گذاری آنلاین الوملک به طور رایگان قیمت ملک خودت رو محاسبه کن!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.