قیمت مسکن در خیابان احمد آباد اصفهان به بالای 30 میلیارد رسید

قیمت مسکن در منطقه سه شهرداری اصفهان (احمدآباد) از 15 تا 45 میلیون تومان برای هر مترمربع آپارتمان اعلام شده است. همچنین اجاره بها در این منطقه تا شش میلیون تومان نیز می‌رسد.خیابان احمد آباد اصفهان

بر اساس اطلاعات درگاه یکی از دفاتر املاک کلانشهر اصفهان، قیمت تمام شده مسکن در ساختمان های نوساز از متری ۱۵ میلیون تومان در خیابان احمدآباد تا متری ۴۵ میلیون تومان در همان خیابان متغیر است.

در لیست آپارتمان های نوساز ارائه شده در این منطقه به جز این موارد در یکی از دفاتر مشاور املاک واقع در خیابان احمدآباد یک آپارتمان دو اتاقه 144 متری واقع در همین خیابان به قیمت متری 45 میلیون تومان ارائه می شود.

علاوه بر این موارد در لیست خانه های قدیمی دفتر مشاور املاک واقع در خیابان احمدآباد خانه ای با قدمت بیش از 12 سال که در طبقه همکف قرار دارد، قیمت هر متر از این 74 متر را 15 میلیون تومان ارائه کرده است و مبلغ نهایی آن را یک میلیارد و 170 میلیون تومان اعلام کرده اند.

 

 

 

خانه 31 میلیاردی در احمدآباد

همچنین خانه ای به متراژ 940 متر در خیابان احمدآباد به قیمت هر متر 34 میلیون تومان و قیمت نهایی خرید 31 میلیارد تومان به فروش می رسد.

 

قیمت رهن و اجاره

ضمناً قیمت رهن و اجاره در این منطقه برای واحد مسکونی بالای 20 سال و با متراژ 250 متر در خیابان احمدآباد 800 میلیون تومان است.

همچنین یک بلوک مسکونی 60 متری در خیابان احمدآباد پیشنهاد شد که مبلغ رهن آن 350 میلیون تومان و اجاره آن یک میلیون تومان است. این بلوک مسکونی یک خوابه است.

 

به گفته مشاوران املاک در این منطقه، تعداد خانه های پیشنهادی برای رهن و اجاره در این فصل بسیار کم است. یک واحد آپارتمان 175 متری در خیابان احمد آباد با قیمت رهن 150 میلیون تومان و اجاره ماهانه 6 میلیون تومان به یک دفتر مشاور املاک واقع در همان خیابان سپرده شده است.

قیمت گذاری ملک در اصفهان

 

برای مشاهده قیمت مسکن در نقاط مختلف اصفهان اینجا کلیک کنید.

قیمت گذاری

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی ما اینجاست تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهد.
سلام 👋 چطور میتونم کمکت بکنم؟