بهترین مشاورین املاک

۱۷ شهریور ۱۴۰۰
۰ دیدگاه

نقل قول های بهترین مشاورین املاک

مشاور املاک! چه چیز زیباییه پسر!

بسیاری از مردم به خاطر این دو کلمه کوچک ثروتمند شده اند و زندگی رویایی دارند.

 

من ادعا نمیکنم که در هر کاری متخصص، یا از همه باهوش تر هستم. تمام آنچه من میگویم این است که راهی را میدانم که چگونه سبک زندگی مورد نظرم را بخاطر داشتن املاک و مستغلات عوض کنم.

اکنون که ملک های کار کرده را خریداری می کنم ، کار خود را حتی برای خودم آسان تر کرده ام. این راه بسیار کم دردسرتر و منفعل تر است اما قطعا این راهی درست برای همه نیست، اما اگر شما یک کار تمام وقت دارید و نمی خواهید با تمام دردسرهایی که به طور سنتی با ساختن یک امپراطوری املاک و مستغلات همراه است ، کنار بیایید ، این ممکن است مسیر شما نیز باشد.اگر شما علاقه مند به خرید املاک کار کرده هستید، باید با مطالعه این راهنمای گام به گام شروع کنید. اگر تازه کار باشید حداقل توپ را برای شما می چرخاند.

من قصد تکیه به امنیت اجتماعی و یا تکیه به میراث خانوادگی ندارم زیرا خانواده من چیزی ندارند. در واقع من اولین نفر در خانواده ام خواهم بود که میتوانم در هنگام مرگ چیزی از خود به جا بگذارم.

امیدوارم روزی فرزندانم بتوانند از اشتیاق و سخت کوشی من که اکنون دارم بهره مند شوند. من نمی خواهم که آنها مجبور باشند همه مشکلاتی را که من متحمل شده ام را پشت سر بگذارند تا بتوانند این سبک زندگی را داشته باشند. من از صفر شروع کردم و امیدوارم که با یک حرکت بزرگ به پایان برسد.

برای همه دلالان، مشاورین املاک و همه کسانی که بدنبال این شغل هستند، نقل قول هایی گرد آوری کرده ام تا بتوانند در این زمینه بهترین باشند.

قطعا افراد زیادی هستند که در این مورد حرف های زیادی برای گفتن دارند اما امروز ما در اینجا مطالب الهام بخش و انگیزشی جمع آوری کرده ایم که شاید بتواند حداقل امروز به شما روحیه بخشند.

املاک و مستغلات را نه می توان گم کرد، نه به سرقت برد و نه می توان آن را با خود حمل کرد.

با عقل سلیم خریداری شده ، هزینه آن به طور کامل پرداخت می شود و با مدیریت منطقی از آن مراقبت می شود ، چرا که مطمئن ترین سرمایه گذاری در جهان است. فرانکلین روزولت

نود درصد از کل میلیونر ها از طریق داشتن املاک و مستغلات به چنین وضعیتی افتادند. اندرو کارنگی

ثروت های عمده در آمریکا از طریق زمین به دست آمده است. جان دی راکفلر

خرید املاک و مستغلات نه تنها بهترین راه ، سریعترین راه ، ایمن ترین راه ، بلکه تنها راه ثروتمند شدن است. مارشال فیلد

ارسال دیدگاه