ثبت آگهی: مالکین برای فروش و یا اجاره ی ملک خود می توانند از این بخش آگهی ملکی خود را ثبت کنند، این خدمت رایگان است و پس از بررسی و تایید ناظر الوملک آگهی منتشر می شود. لازم به ذکر است آژانس های املاک و مشاورین با ثبت نام می توانند از پنل های خود آگهی ثبت کنند.

درخواست ملک: مشتریان برای خرید یا اجاره ملک می توانند ار این بخش درخواست مدنظر خود را ثبت کنند، این خدمت رایگان است و پس از بررسی و تایید ناظر الوملک درخواست به آژانس های املاک منطقه ارسال خواهد شد تا در صورت داشتن ملک مشابه درخواست اعلام کنند.

ورود: کلیه کاربران الوملک از جمله مالکین، مشتریان، آژانس های املاک و مشاورین از این قسمت با شماره موبایل و رمزی که موقع ثبت نام اعلام کرده اند می توانند وارد پنل های خود شوند و اطلاعات خود را ویرایش کنند، در ضمن در صورت فراموشی رمز عبور می توانند از کد یک بار مصرف برای ورود کمک بگیرند و مجددا از پنل خود رمز جدید را ایجاد کنند.

عضویت آژانس: آژانس های املاک برای استفاده از خدمات الوملک لازم است از این قسمت ثبت نام کنند، همچنین آژانس های املاک از این قسمت میتوانند مشاورین زیر مجموعه خود را ثبت نام کنند و سطح دسترسی هریک را مشخص کنند.

آژانس های املاک: الوملک برترین آژانس های املاک هر منطقه را به همراه مشخصات، معرفی مشاورین و آگهی های آنها به عموم معرفی می کند.

مشاورین املاک: الوملک برترین مشاورین املاک هر منطقه را به عموم همشهریان معرفی می کند.

در صورتی سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.