معرفی 8 سایت قیمت گذاری آنلاین خانه

در انجام معاملات بزرگی مانند خرید و فروش خانه و مواردی از این قبیل، معمولا افراد ریسک‌پذیری کمتری دارند. بزرگترین و مهم ترین دغدغه این افراد، قیمت خانه است. با پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن مشاغل مهم، این دغدغه خریداران و فروشندگان نیز کمرنگ شد زیرا با سایت های قیمت گذاری آنلاین خانه در کمترین زمان میتوانند به قیمت ملک مورد نظر دست پیدا کنند.

 

8 سایت قیمت گذاری آنلاین خانه

 

روش‌های مختلفی برای قیمت گذاری خانه وجود دارد که معمولا افراد از آنها اطلاع ندارند. در این مقاله قرار است به روش قیمت گذاری آنلاین خانه بپردازیم.

 

قیمت گذاری آنلاین خانه

 

یکی از دلایلی که باعث شده این روزها افراد به سمت خدمات مجازی و آنلاین اشتیاق بیشتری نشان دهند؛ مشغله زیاد آنهاست.
به همین علت، به طور کلی تکمیل این فرم نهایتا با چند کلیک ساده امکان‌پذیر است. یکی از راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی در قیمت گذاری خانه، استفاده از سرویس قیمت گذاری آنلاین می‌باشد.
همانطور که از نام این خدمت پیداست، استفاده از قیمت گذاری آنلاین محدود به زمان و مکان نیست و شما به راحتی می‌توانید هرکجا که هستید، به سایت‌های ارائه دهنده این خدمت مراجعه کرده و از قیمت حدودی ملک خود آگاه شوید.

خرید و فروش خانه در تهران مطمئن‌ و سریع شد.

 

سایت های قیمت گذاری آنلاین خانه

 

قیمت گذاری آنلاین خانه در سایت “کیلید”

 

یکی از روش هایی که می‌توانید به وسیله آن از قیمت حدودی خانه خود اطلاع داشته باشید، استفاده از صفحه “قیمت خانه شما” در وبسایت کیلید است.
در صورت استفاده از این وبسایت، کافی است کد پستی 10 رقمی ملک مورد نظر خود را وارد کنید تا کیلید، رقم تخمینی را به شما نشان دهد. ضمنا، کیلید علاوه بر قیمت گذاری از این طریق، در اپلیکیشن اختصاصی خود نیز قابل دسترسی است.

 • مزایا: به دلیل اختصاصی بودن هر کد پستی به هر خانه، امکان خطای کمتری وجود دارد.
 • معایب: امکان عدم به روز رسانی قیمت ها در اپلیکیشن یا سایت.

 

قیمت گذاری آنلاین خانه با سایت کیلید

 

قیمت گذاری آنلاین خانه در سایت “ملکانا”

 

وبسایت ملکانا با گرفتن اطلاعاتی مانند سن بنا، متراژ، تعداد طبقات و حتی نشان دادن ملک روی نقشه، مبلغی حدودی از ملک نام برده به شما خواهد داد.

 • مزایا: دریافت اطلاعات جزئی و دقیق مثل سن بنا و متراژ و… باعث می شود قیمت گذاری بهتر و کامل تر صورت بگیرد
 • معایب: همانطور که همه ما می‌دانیم، نشان دادن محل مورد نظر روی نقشه کار دشواری است؛ بنابراین امکان جا به جایی و خطا در نشان دادن خانه رو نقشه بسیار بالاست.

قیمت گذاری آنلاین خانه در سایت “ملکاوی”

 

در وبسایت ملکاوی شما می‌توانید به وسیله زیربنا، سن بنا و کد پستی از خدمت قیمت گذاری آنلاین بهره ببرید.

 • مزایا: ملکاوی، در صفحه قیمت گذاری خود با اطلاعات وارد شده توسط شما علاوه بر قیمت ملک، فایل های مشابه با آن در همان منطقه را نیز نشان می‌دهد.
 • معایب: در قسمت پیش بینی قیمت، ممکن است اطلاعات غلط داده شود؛ چرا که قیمت خانه بالا و پایین های نسبتا زیادی دارد و به عوامل تاثیرگذار زیادی نیز وابسته است.

 

بدون گزارش کارشناسی خانه معامله نکنید!

 

قیمت گذاری آنلاین خانه در سایت “جدول ضرب”

 

یکی از روش های جالب برای قیمت گذاری را جدول ضرب انتخاب کرده است. این وبسایت با نموداری که در وب سایت خود طراحی کرده، قادر است با توجه به اطلاعات کلی مانند اطلاع از متراژ و مشخص نمودن قیمت هر متر مربع، بر اساس تمام شهرهای روی جدول هزینه ای را برآورد و به شما نشان خواهد داد.

 • مزایا: یکی از مزایای استفاده از این سایت، تنوع در استفاده از گزینه ها است. جدول ضرب، علاوه بر نمودار پیش فرض خود که بر اساس متوسط قیمت به تفکیک شهر می‌باشد؛ به شما امکان مشاهده مساحت قابل خرید در گرانترین نقطه شهر شما را نیز می‌دهد.
 • معایب: هنگام نشان دادن قیمت نموداری بر اساس شهرها، میانگین قیمت درهر شهر محاسبه و به شما نشان داده می‌شود؛ بنابراین اگر به دنبال قیمتی دقیق در منطقه‌ای خاص هستید، باید از ابزارهای دقیق تری برای قیمت گذاری ملک مورد نظرتان انتخاب کنید.

 

قیمت گذاری آنلاین در سایت “املاک داران”

 

وبسایت املاک داران که در حوزه املاک و مستغلات مشغول به کار هستند، در رابطه با قیمت گذاری آنلاین خانه نیز، خدماتی را ارائه می‌دهند.
با تکمیل فرم کارشناسی که مواردی از جمله نوع معامله، نوع ملک و … در آن وجود دارد؛ می‌توانید از قیمت ملک خود با هر کاربری آگاه شوید.

 • مزایا: یکی از مزایای این وبسایت برای قیمت گذاری آنلاین، جزئی بینی آن است. به همین علت به راحتی تمام عوامل تاثیرگذار را در نتیجه نهایی اثر می‌دهند.
 • معایب: عدم شفافیت توضیحات در رابطه با سرویس قیمت گذاری در وبسایت.

 

قیمت گذاری آنلاین خانه در سایت “ایران املاک”

 

وبسایت ایران املاک که به طور تخصصی در این زمینه کار می‌کند، با ارائه کد پستی 10 رقمی، مشخص کردن لوکیشن روی نقشه و حتی از طریق نشانی این خدمت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 • مزایا: گزینه های پیشنهادی متنوع، برای مخاطب جذاب تر است زیرا هر موردی که بخواهد را بر اساس نیاز خود انتخاب و از آن استفاده می‌کند.
 • معایب: تغییراتی مانند اضافه شدن مرکز خرید در اطراف خانه، ساخت مدرسه و مواردی از این قبیل در نشانی خانه قابل دسترس نیست و امکان خطا وجود دارد.

 

قیمت گذاری آنلاین خانه در “ایران فایل”

 

ایران فایل با در نظر داشتن اکثر کاربری های موجود و با توجه به استان انتخابی شما مبلغ تقریبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

 • مزایا: امکان قیمت گذاری در همه استان‌ها با کاربری های متفاوت در این صفحه وجود دارد و شما به همه مناطق استان نیز دسترسی خواهید داشت.
 • معایب: تنها میانگین قیمت منطقه به شما داده می‌شود.

 

قیمت گذاری آنلاین

 

قیمت گذاری آنلاین خانه در سایت “الوملک”

 

یکی از سرویس های کاربردی الوملک که با توجه به نیاز مخاطب طراحی و در حال حاضر در دسترس است، سرویس قیمت گذاری آنلاین خانه می باشد.
اما سوالی که ذهن کاربر را درگیر می کند این است که چگونه از آن استفاده کنم؟

 1. ابتدا وارد بخش قیمت گذاری خانه سایت می‌شوید.

 

سایت الوملک

 

 1. نوع ملک خود را انتخاب می‌کنید. (ویلایی / آپارتمان)

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

 

 1. نقش خود را در قیمت گذاری انتخاب می‌کنید. (مشاور املاک / خریدار / فروشنده) و فرم داده شده را با توجه به ملک مورد نظر پر کنید.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

 1. در این مرحله شما ملزم به تکمیل اطلاعاتی در رابطه با ملک مورد نظرتان هستید.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

حالا باید با توجه به چیزی که به نظر می رسد انتخاب کنید سال ساخت ملک شما کمتر ، بیشتر و یا متناسب با ظاهر و باطن ملک است.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

 1. در این مرحله ، در صورت بازسازی ملک مورد نظر در چند وقت اخیر توضیحات مربوط به آن را بنویسید.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

 1. از بین لیست در نظر گرفته شده، امکاناتی که شامل ملک شما می‌شود را مشخص کنید.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

 1. علاوه بر امکانات خود خانه، هر خانه ای دسترسی های دیگری نیز دارد. در این قسمت دسترسی هایی از جمله مدرسه ، پارک ، فروشگاه و… را باید مشخص کنید.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

 

 1. و در مرحله آخر در صورت نیاز توضیحات اضافه را به همراه شماره تلفن خود وارد می‌کنید.

 

فرم درخواست قیمت گذاری خانه در الوملک

و درخواست قیمت گذاری شما انجام شد.

پس از بررسی های لازم توسط هوش مصنوعی الوملک، قیمت تقریبی مشخصات وارد شده توسط شما، برای شما در قالب پیامک ارسال می‌گردد.
یکی از نکات مثبتی که منحصر به الوملک است، قیمت گذاری دقیق و طبق بازار روز است. همانطور که کمی پیش اشاره کردیم، اکثر سایت‌ها قیمت‌های از پیش تعیین شده و یا ابزارهای غیرقابل به روز رسانی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهند.
اتفاق خوبی که در الوملک شامل حال شما می‌شود، قیمت گذاری با اصول روز دنیا، با توجه به تمام جزئیات خانه (از سال ساخت گرفته تا بازسازی‌های اخیر و دسترسی محلی) می‌باشد.

 

 

سریع‌ترین راه برای دانستن قیمت آپارتمان در تهران

 

اما برای عده‌ای سؤال است که چرا این خدمت به صورت آنلاین انجام می‌شود؟!

توجه داشته باشید، برای آگاهی از قیمت دقیق و بی نقص؛ لازم است از سرویس کارشناسی و قیمت گذاری حضوری الوملک بهره ببرید. چرا که امکان خطاهای احتمالی، نگرفتن پاسخ دقیق و مورد نظر و مواردی از این قبیل در خدمات آنلاین وجود دارد.
همانطور که کمی پیش نیز اشاره کردیم، قیمت گذاری آنلاین ملک قیمتی حدودی را به شما خواهد داد. اما در کارشناسی و قیمت گذاری حضوری، همه چیز به طور دقیق و کامل مورد بررسی قرار می گیرند و امکان هیچ خطایی وجود ندارد.

 

قیمت گذاری انلاین

 

 

قیمت گذاری آنلاین با کارشناسی و قیمت گذاری حضوری چه تفاوت‌هایی دارد؟

 

یکی از سوالاتی که هنگام معرفی این دو سرویس بسیار ذهن افراد را درگیر می‌کند، تفاوت بین قیمت گذاری آنلاین و کارشناسی و قیمت گذاری است. در واقع به غیر از قیمت گذاری آنلاین، هیچ سرویسی تحت عنوان قیمت گذاری حضوری وجود ندارد. چرا که قیمت گذاری حضوری به همراه کارشناسی قابل انجام است.

یکی از دلایلی که امکان خطا در قیمت گذاری آنلاین بیشتر وجود دارد؛ همین موضوع می‌باشد. زمانی که کارشناسان حرفه‌ای برای بازرسی تمام جوانب ملک مورد نظر شما اعزام می شوند، بنا بر چک لیست کارشناسی و قیمت گذاری خانه گزارشی را تهیه می‌کنند. اما این سرویس به همین جا ختم نمی‌شود.
لازمه یک کارشناسی دقیق و کامل، تاثیر دادن تمامی نکات مؤثر در قیمت خانه است. البته که این موارد در صفحه قیمت گذاری آنلاین، در قسمتی که توضیحات اضافه را وارد می کنید ، نیز ذکر شده و مورد بررسی قرار می گیرند؛ اما ممکن است متقاضی فقط خرابی لوله ها را ذکر کند، در صورتی که در کارشناسی و قیمت گذاری (حضوری) میزان خرابی آن بخش نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
بنابراین در انتخاب وبسایت، اپلیکیشن و نرم افزارهای مربوط به قیمت گذاری آنلاین دقت زیادی داشته باشید، چرا که حتی در صورت آگاهی از قیمت حدودی هم، این مسئله مهم و حیاتی است.

قیمت گذاری آنلاین خانه

کلام آخر

همه ی ما میدانیم که در هر معامله‌ای شک و تردید وجود دارد ، ریشه آن هم نداشتن اطلاعات کافی است. توصیه می‌شود برای گرانترین و پرریسک‌ترین معامله زندگی، از مرجعی بیطرف و متخصص مشاوره بگیرید، تا ضمن کم شدن دلهره و استرس، توانایی گرفتن تصمیم قاطعانه‌تر و بهتر را داشته باشید.

استارتاپ الوملک اینجاست تا با برطرف کردن این حس عدم اعتماد بین خریدار و فروشنده و مشاور املاک به مردم خدمت کند. الوملک همواره با تکیه بر دانش و تجربه‌ای که در راستای کارشناسی و قیمت گذاری دارد، مایل به کمک و حمایت از افرادی است که به نسبت تجربه کمتری دارند و داشتن معامله‌ای موفق و بی‌نقص از دغدغه‌هایشان است.
الوملک مشتاق دریافت نظرات شما در رابطه با استفاده از این سرویس رایگان است:)

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//
تیم پشتیبانی ما اینجاست تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهد.
سلام 👋 چطور میتونم کمکت بکنم؟